Nová funkce "Smart Select", která je k dispozici v váhách s terminálem HY10, umožňuje identifikaci zboží podle jeho hmotnosti.

Nejnovější řešení RADWAG najde uplatnění ve všech podnicích, kde jsou produkty rozděleny do samostatných kategorií podle své hmotnosti a v nichž prochází dále různými procesy v závislosti na jejich typu.

Jak funguje funkce „Smart Select“?

Pro správnou činnost funkce je nutné přiřadit každé položce v databázi jmenovitou hmotnost. Pak váha sama identifikuje vážené zboží a zobrazí informace o něm na obrazovce terminálu. V situaci, kdy je hmotnostní rozsah pro několik výrobků podobný, zobrazí přístroj seznam návrhů spolu s otázkou, který produkt je vážen.
"Smart Select" lze kombinovat s funkcí "Identifikační procesy". Když váha rozpozná vážené zboží, spustí se proces, který je k němu přiřazen. Díky integraci obou funkcí je možné zlepšit proces vážení zboží a souvisejících výrobních cyklů ve firmě.

Nechte si zasílat novinky. Stačí když sem napíšete Váš email.

Používáme cookies, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu a díky analýze provozu webu neustále zlepšovali jeho funkce, výkon a použitelnost.