Sestava pro stanovení hustoty granulátu

Všechny novinky  >

Stanovení hustoty pevných látek a kapalin je nedílnou součástí práce mnoha laboratoří. Tradiční metoda vyžaduje od operátora mnoho měření a výpočtů. Díky použití vah s pracovním módem stanovení hustoty a sady pro měření hustoty pevných látek a kapalin lze tento proces výrazně zkrátit a zjednodušit. Uživatel omezuje svou práci na ruční kroky, například: ovládání klávesnice, umístění vzorků na misku, zavěšení norníku. Stanovení hustoty provádí software automaticky, výsledek je zobrazen na displeji váhy a je možné také vytisknout protokol o měření.
 
Firma RADWAG uvedla na trh novou sadu misek, určených pro testování granulátů s hustotou větší, nebo rovnou 1 g/cm3. Sada se skládá z horní misky, spojovacího drátu a spodní misky ve formě uzavřené klece, do kterého je umístěn testovaný vzorek.
 
Sada pro stanovení hustoty granulátu je určena ke spolupráci s laboratorními vahami, vybavenými vážicí miskou ø85 a ø100 mm (KIT 85).

Nechte si zasílat novinky. Stačí když sem napíšete Váš email.

Používáme cookies, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu a díky analýze provozu webu neustále zlepšovali jeho funkce, výkon a použitelnost.