Robotický komparátor hmotnosti RMC

Všechny novinky  >

Robotický komparátor RMC umožňuje plně automatizovaný proces komparace etalonů hmotnosti v rozsahu od 1 mg do 1 kg. Zařízení zajišťuje nejvyšší opakovatelnost měření s odečtem d = 0,1 μg.

Komparátor RMC disponuje dvěma úložnými prostory - prvním na 100 ks objektů a druhým, dvoupozičním zásobníkem, určeným k diseminaci (podělení) etalonu na tři (např. 50 g etalon je možné podělit na 3 standardy o hodnotách 20 g, 20 g a 10 g). Díky vhodnému umístění dodatečného diseminačního zásobníku blízko vážicí misky komparátoru je čas komparace významně zkrácen.

Zařízení bylo vybaveno systémem senzorů, které umožňují měření parametrů okolního prostředí s velmi vysokou přesností: tlak 0,001 hPa, vlhkost 0,01% a teplota 0,001 ° C.

Speciálně navržený software usnadňuje proces přípravy komparačního plánu a nastavení vzorků v úložném prostoru a dále také zaznamenává a zobrazuje výsledky provedených měření a parametrů podmínek prostředí.

 

Nechte si zasílat novinky. Stačí když sem napíšete Váš email.

Používáme cookies, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu a díky analýze provozu webu neustále zlepšovali jeho funkce, výkon a použitelnost.