Robot pro vážení filtrů RB 2.4Y.F

Všechny novinky  >

Robot pro vážení filtrů RB 2.4Y.F je určen pro automatické vážení až 1050 filtrů s průměrem 47 mm, dle normy EN 12341:2014. Zařízení je založeno na nejpřesnějším vážicím mechanismu mikrováhy MYA 4Y, který zaručuje bezkonkurenční opakovatelnost a přesnost odečtu d = 1 µg.

Všechny součásti robota jsou uzavřeny v prachotěsné komoře, která jej chrání před kontaminací. Systém klimatizace a regulace vlhkosti zajišťuje stabilní podmínky uvnitř komory, což je velmi důležité i pro přechovávání vážených filtrů. Aby se zabránilo vniknutí prachu do vážicí komory, je robot RB 2.4Y.F vybaven HEPA filtrem, filtrujícím vzduch před vstupem do komory.

Sledování okolních podmínek prostředí (teplota a vlhkost) napomáhá řídit aktuální podmínky uvnitř komory, nabízí ale také možnost ukládat a reportovat tato data.

Implementace tohoto zařízení firmy RADWAG v měřicí laboratoři přináší řadu výhod, především eliminaci lidského faktoru jako důvodu výskytu chyb měření, zajištění ideálních podmínek prostředí bez ohledu na podmínky okolní prostředí, úspora času ve srovnání s postupem ručních filtrů.

Nechte si zasílat novinky. Stačí když sem napíšete Váš email.

Používáme cookies, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu a díky analýze provozu webu neustále zlepšovali jeho funkce, výkon a použitelnost.