PUE HX5.EX pro výbušné prostředí

Všechny novinky  >

Představujeme Vám nový terminál do výbušného prostředí série PUE HX5.EX s barevnou dotykovou obrazovkou. Terminál byl vytvořen v souladu se směrnicí ATEX 2014/34/UE directive.

Terminál HX5.EX je určen k připojení tenzometrického vážícího můstku a vytvoření multifunkčního vážícího zařízení. Konstrukce terminálu umožňuje jeho užití v prostředí s výskytem výbušných plynů i prachu v zónách 1/21 a 2/22. Obal terminálu je vyroben z nerezové oceli AISI 304 s krytím IP 66/68. Ovládání zajišťuje membránová klávesnice a 5" barevný grafický displej, který je pokrytý vrstvou polykarbonátu chránící displej proti nárazům. Napájení terminálu zajišťuje napájecí adaptér, vyráběný ve dvou provedeních - buď do prostředí s nebezpečím výbuchu, nebo do bezpečného prostření mimo zónu EX. Standardně je terminál vybaven následujícími komunikačními rozhraními: 2xRS232, RS485, 4x vstupy/výstupy.

Jako příslušenství je nabízen komunikační modul, pracující mimo zónu s nebezpečím výbuchu, který po propojení s terminálem HX5.EX nabídne množství dalších komunikačních rozhraní, jako např. Ethernet, USB, další vst/výst., RS232, ale také Profibus, proudovou/napěťovou smyčku atd.

Pro více informací nás kontaktujte.

Nechte si zasílat novinky. Stačí když sem napíšete Váš email.

Používáme cookies, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu a díky analýze provozu webu neustále zlepšovali jeho funkce, výkon a použitelnost.