Profibus v modulu IM01.EX

Všechny novinky  >

Neustálý vývoj průmyslové a procesní automatizace inspiruje výrobce zařízení k zavádění nových řešení, umožňujících integraci jejich produktů s dalšími prvky v distribuovaných sítích. Použití otevřených standardů zajišťuje dlouhodobou kompatibilitu zařízení v rozšířených průmyslových systémech. V reakci na potřeby trhu inženýři RADWAG neustále zavádějí nové komunikační rozhraní pro váhy a spolupracující zařízení. Komunikační modul IM01.EX získal další rozhraní v průmyslovém standardu - PROFIBUS DP, který rozšiřuje dostupný rozsah zařízení spolupracujících s váhami určenými pro práci v prostředí s nebezpečím výbuchu.

Integrace vah ATEX firmy RADWAG do sítě PROFIBUS je nyní ještě jednodušší. RADWAG poskytuje nejen konfigurační soubor GSD, ale také dokumentaci obsahující popis přípravy i jednoduché diagnostické aplikace v prostředí TIA PORTAL.

Z hlediska hardwaru byly všechny požadované standardy zachovány - konektory i ovládací signály IN / OUT a terminátor, který splňuje požadavky IEC (Mezinárodní elektrotechnická komise).

Doporučujeme vám využít nových možností modulu IM01.EX.

PRODUKTY


Created by Netsimple (200)

Nechte si zasílat novinky. Stačí když sem napíšete Váš email.