Profesionální vážicí terminál v novém vydání

Všechny novinky  >

Terminál PUE 5 je vybaven novým hardwarem s vylepšenými schopnostmi. Hardwarová platforma byla vystavěna na výkonném, čtyřjádrovém procesoru Intel® Pentium® N3710 2,56GHz s 2MB cache mezipamětí a nízkým vyzařováním tepla (TDP = 6W). Procesor pracuje s pamětí DDR3 1600/1333 s kapacitou až 8 GB. Rozšířila se také nabídka velkokapacitních úložišť - kapacita průmyslových SSD disků se pohybuje od 128 do 512 GB. Terminál pracuje pod kontrolou operačního systému Windows. Vývojáři si mohou vybrat z různých verzí (Embedded, IoT, Professional) v závislosti na svých potřebách.

Obal terminálu byl také mírně upraven - byl vyroben výhradně z nerezové oceli AISI304, což ocení firmy s nejvyššími hygienickými standardy.

Standardní verze terminálu PUE 5.15IR je vybavena 15,6 "dotykovou obrazovkou s infračervenou technologií navigace, která pracuje s rozlišením obrazovky 1366 x 768. Její větší bratr, terminál PUE 5.19R, má průmyslovou infračervenou 19" dotykovou obrazovku a rozměry. 4: 3, pracuje s rozlišením 1280 x 1024 pixelů. Terminály je možné vyrobit také s kapacitním, nebo odporovým dotykovým panelem.

Terminály spolupracují s celou řadou analogových váhových platforem, platformami HRP a dalšími průmyslovými a laboratorními váhami z nabídky RADWAG.

Nechte si zasílat novinky. Stačí když sem napíšete Váš email.

Používáme cookies, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu a díky analýze provozu webu neustále zlepšovali jeho funkce, výkon a použitelnost.