Nový průmyslový indikátor PUE C315

Všechny novinky  >

Představujeme vám indikátor PUE C315 pro průmyslové aplikace, který se vyznačuje jednoduchostí použití, čitelností indikací a svou univerzálností.

Vestavěná paměť umožňuje ukládat aktuální data z vážení - až 5 000 záznamů. Další paměť ALIBI zaručuje bezpečnost prostřednictvím automatické registrace měření a možnosti analýzy uložených dat (až 100 000 záznamů).

Díky bezdrátové komunikaci Wi-Fi® je možné exportovat uložená měření, data z paměti ALIBI a také odesílat aktuální indikace hmotnosti do mobilní aplikace, nebo do příslušného softwaru RADWAG.

Indikátor PUE C315 nabízí funkci generování a tisknutí protokolu o provedené kalibraci a provedeném vážení v souladu se zásadami GLP. Díky vestavěným hodinám lze zprávy doplnit o reálný čas měření.

Indikátor spolupracuje s vážicími můstky RADWAG, které umožňují rychlé a přesné měření hmotnosti v průmyslových podmínkách. Rozmanitost nabídky z hlediska váživosti, velikosti vážicích misek a konstrukčních variant zaručuje výběr optimálního řešení šitého na míru potřebám společnosti.

Nechte si zasílat novinky. Stačí když sem napíšete Váš email.

Používáme cookies, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu a díky analýze provozu webu neustále zlepšovali jeho funkce, výkon a použitelnost.