Novinka: Váhy RADWAG pro vážení stentů

Všechny novinky  >

Váhy pro vážení stentů jsou novými produkty v nabídce firmy RADWAG. Jedná se o tyto modely:

  • automatické váhy pro stenty AK-5/100.STENT
  • mikrováhy pro vážení stentů XA 6.4Y.M.A PLUS STENT
  • ultramikrováhy pro vážení stentů UYA 2.4Y PLUS STENT

Díky svému automatickému provozu eliminuje váha AK-5/100.STENT chyby způsobené lidským faktorem a ve výsledku zlepšuje opakovatelnost měření. Kromě toho umožňuje vytvoření identických testovacích podmínek pro celou sérii stentů.

Mikrováha XA 6.4Y.M.A PLUS STENT pro vážení stentů má zabudovaný antistatický ionizátor ovzduší, který umožňuje získat elektrostaticky neutrální pracovní prostředí a zajišťuje tak přesný proces vážení bez rušivých vlivů. Další výhody mikrováhy, jako např. rychlá demontáž vážicí komory bez použití nářadí, zaklapávací montážní systém a miska z nerezové oceli, usnadňují čištění zařízení.

Ultramikrováha UYA 2.4Y PLUS STENT pro vážení stentů zaručuje bezkonkurenční přesnost odečtu d = 0,1 μg a speciální režim diferenciálního vážení umožňuje analyzovat změnu hmotnosti vzorku během technologického procesu.

Všechny váhy pro vážení stentů RADWAG váží stenty různých rozměrů. Každý z nich má příslušenství určené pro stenty, tj. Speciální vážicí misku pro stenty a aplikátor stentů.

Více naleznete zde.

Novinka: Váhy RADWAG pro vážení stentů

Nechte si zasílat novinky. Stačí když sem napíšete Váš email.

Používáme cookies, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu a díky analýze provozu webu neustále zlepšovali jeho funkce, výkon a použitelnost.