Nové váhy s terminálem HX7

Všechny novinky  >

Nové váhy vystavěné na bázi terminálu PUE HX7 uspokojí potřeby i těch nejnáročnějších uživatelů. Terminál může spolupracovat s můstky jednosnímačovými i čtyřsnímačovými, nájezdovými i zapuštěnými, paletovými a lyžinovými vahami, všemi v jakémkoliv provedení (lakovanými, nerezovými i kyselinovzdornými).
Mnoho variant velikostí můstků a široká škála maximálních kapacit umožňuje uživateli zvolit optimální model přizpůsobený individuálním požadavkům a specifikacím práce.

Obal z nerezové oceli AISI 304 poskytuje vysoký stupeň krytí IP66/IP68.

Sloupcový graf, skládající se z 9 LED diod v zelené nebo červené barvě, zobrazuje aktuální čistou hmotnost zatížení ve vztahu k hmotnostnímu rozsahu, nebo deklarovaným minimálním a maximálním prahovým hodnotám.

Připojení RS232, RS485, USB, Ethernet, digitální vstupy a výstupy a analogové výstupy umožňují spolupráci s mnoha externími zařízeními, jako jsou například snímače čárových kódů, tiskárny, externí zobrazovače hmotnosti, ovládací tlačítka, opticko-akustické signalizační sloupky, nebo jiná řídicí / signalizační zařízení. V budoucnu je plánováno rozšíření o Profibus a Profinet.

 

Nechte si zasílat novinky. Stačí když sem napíšete Váš email.

Používáme cookies, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu a díky analýze provozu webu neustále zlepšovali jeho funkce, výkon a použitelnost.