Multifunkční váhy série PUE C32

Všechny novinky  >

Váhy série C32 jsou pokročilá zařízení, která mohou být jednoduše užívána v průmyslovém prostředí. Pro zajištění přesnosti, rychlosti a skvělé odčitatelnosti výsledku, jsou využity vysoce kvalitní elektronické komponenty.

Integrovaná baterie a bezdrátový přenos dat umožňují přenosný provoz. Komplexní software umožňuje provádění mnoha úkolů, spojených s měřením hmotnosti, jako počítání kusů, kontrolní vážení, statistiky.

Zařízení série C32 poskytuje uživatelsky přívětivé grafické rozhraní, které může být upravováno pomocí widgetů. Toto a velký barevný displej s vysokým rozlišením, zajišťuje jednoduchý a čistý přenos dat z probíhajícího procesu.

Barevný sloupcový graf zobrazuje jestli je výsledek vážení mezi určenými prahy, což značně ovlivňuje rychlost operace.

Komplexní klávesnice (22 kláves), nabízí funkční tlačítka, která jsou uživatelsky programovatelná. Integrované bezdotykové senzory nabízí aktivaci základních funkcí bez použití klávesnice, toto ocení především uživatelé zařízení s vysokou přesností.

 

Nechte si zasílat novinky. Stačí když sem napíšete Váš email.

Používáme cookies, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu a díky analýze provozu webu neustále zlepšovali jeho funkce, výkon a použitelnost.