Modul shody s 21 CFR, část 11 v dynamických vahách

Všechny novinky  >

Aby byla zajištěna shoda s 21 CFR, část 11 a EU GMP, část 4, příloha 11, nabízí nyní kontrolní dynamické váhy DWM a DWT/RC s terminálem PUE 5 nové funkce. Byla zavedena řada ochranných opatření k zajištění bezpečnosti protokolování a funkce uložení všech změn, provedených na terminálu, do souboru Audit Trail.

V souladu s požadavky nařízení byly implementovány následující funkce:
- 10 úrovní oprávnění pro operátory, které definuje správce;
- požadavky na hesla každého operátora (stanovená správcem: minimální délka, velká písmena a číslice, množství zvláštních znaků),
- požadavek na zadání nového hesla při prvním přihlášení (první heslo zadává správce vytvářející účet),
- stanovení doby platnosti hesla ve dnech
- automatické odhlášení po stanovené době nečinnosti
- uzamčení obsluhy po 3 nesprávných přihlašovacích operacích; zadaný čas uzamčení,
- neomezené uzamčení účtu po 6 nesprávných přihlašovacích operací; účet může správce odemknout,
- záznam o změně do souboru Audit Trail.

Audit Trail zaznamenává všechny změny, provedené na terminálu, s možností doplnění informací o důvodu modifikace. To platí pro všechny provozní parametry kontrolní dynamické váhy, jako např. rychlost dopravníků, povolení / zakázání vyřazovače, úprava nastavení vyřazovače, spuštění / zastavení procesu kontrolního vážení, protokolování a data obsažená ve všech produktech, operátorech, databázích vážení a zpráv. Všechny přihlašovací, spouštěcí i zastavovací operace a generování zpráv jsou zaznamenány do paměti.

Nechte si zasílat novinky. Stačí když sem napíšete Váš email.

Používáme cookies, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu a díky analýze provozu webu neustále zlepšovali jeho funkce, výkon a použitelnost.