Mimořádná opatření (COVID-19)

Všechny novinky  >
Aktuální informace o omezeních, vyřizování objednávek, expedici zásilek, servisu a mimořádných opatřeních v souvislosti s šířením epidemie COVID-19.

1. Ochrana zdraví nás všech je pro nás prioritou a proto tímto prohlašujeme:

  • žádný pracovník naší firmy nebyl pozitivně testován na přítomnost viru SARS-CoV-2
  • nebyla nařízena karanténa žádnému pracovníkovi naší firmy ani žádnému rodinnému příslušníkovi
  • od propuknutí nákazy žádný pracovník nenavštívil žádnou rizikovou zemi
  • pokud by taková situace nastala, s okamžitou platností pozastavujeme činnost firmy

2. Jsme si vědomi skutečnosti, že mnoho našich zákazníků je závislých na nepřetržité dostupnosti našich produktů a služeb. Naši obchodní zástupci a servisní technici jsou našim zákazníkům neustále k dispozici, a to jak pro servisní zásahy, tak i pro obchodní návštěvy. Způsob této spolupráce závisí pouze na možnostech, které v současné době umožňuje provoz vaší společnosti.
Uvědomujeme si zásadní význam pomoci našim zákazníkům, aby mohli bez potíží fungovat a jejich provozy zůstat v chodu. Proto i nadále pomáháme udržovat vaše měřicí přístroje tak, aby byly zajištěny přesné a precizní výsledky měření.

Kontakty: https://www.radwag.cz/kontakty

3. Vyřizování písemných, telefonických, e-mailových objednávek zůstává aktuálně bez omezení. Tzn., že všechny Vaše objednávky nadále přijímáme i vyřizujeme s tím, může dojít k mírnému prodloužení dodacích termínů, způsobených postupně zaváděnými opatřeními výrobci, dodavateli, přepravci, a především vládami jednotlivých členských zemí EU, ze kterých k nám přichází většina zásilek. Skladové kusy prozatím expedujeme bez většího prodlení. 

Současnou situaci neustále sledujeme, potřebná opatření budeme přijímat dle nařízení vlády a především s ohledem na ochranu zdraví nás všech


Děkujeme za pochopení a přejeme hodně zdraví.

V Šumperku dne 30.03.2020
Petr Babica

Nechte si zasílat novinky. Stačí když sem napíšete Váš email.

Používáme cookies, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu a díky analýze provozu webu neustále zlepšovali jeho funkce, výkon a použitelnost.