Mimořádná opatření (COVID-19)

Všechny novinky  >
Aktuální informace o omezeních, vyřizování objednávek, expedici zásilek, servisu a mimořádných opatřeních v souvislosti s šířením epidemie COVID-19.

1. Ochrana zdraví nás všech, je pro nás prioritou a tímto prohlašujeme:

  • žádný pracovník naší firmy nebyl pozitivně testován na přítomnost viru SARS-CoV-2
  • nebyla nařízena karanténa žádnému pracovníkovi naší firmy ani žádnému rodinnému příslušníkovi
  • od propuknutí nákazy žádný pracovník nenavštívil žádnou rizikovou zemi
  • pokud by taková situace nastala, s okamžitou platností pozastavujeme činnost firmy

2. Vzhledem k současnému nedostatku ochranných pomůcek, v prvé řadě respirátorů třídy FFP3, a tím související nemožností zajistit účinnou ochranu našich pracovníků, tímto omezujeme, až do odvolání, osobní kontakt s našimi zákazníky a jejich pracovníky na nezbytné minimum. Aktuálně nepřijímáme žádné nové zakázky na kalibrace a servis vah prováděný na provozech uživatelů měřidel. V případě neodkladného servisu Vašich měřidel nás prosím kontaktuje.

Kontakty: https://www.radwag.cz/kontakty

3. Vyřizování písemných, telefonických, e-mailových objednávek zůstává aktuálně bez omezení. Tzn., že všechny Vaše objednávky nadále přijímáme i vyřizujeme s tím, může dojít k mírnému prodloužení dodacích termínů, způsobených postupně zaváděnými opatřeními výrobci, dodavateli, přepravci, a především vládami jednotlivých členských zemí EU, z kterých k nám přichází většina zásilek. Skladové kusy prozatím expedujeme bez většího prodlení. 

Současnou situaci neustále sledujeme, potřebná opatření budeme přijímat dle nařízení vlády a především s ohledem na ochranu zdraví nás všech


Děkujeme za pochopení a přejeme hodně zdraví.

V Šumperku dne 13.03.2020 
Petr Babica

Nechte si zasílat novinky. Stačí když sem napíšete Váš email.

Používáme cookies, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu a díky analýze provozu webu neustále zlepšovali jeho funkce, výkon a použitelnost.