LaborExpo 2024

Všechny novinky  >

 Veletrh LABOREXPO je klíčová událost pro odborníky pracující ve výzkumně-vývojových nebo analytických a měřicích laboratořích.

Nabízí vše od spotřebního materiálu, přes analytickou instrumentaci a laboratorní přístroje, až po nábytek a veškeré potřebné zařízení a vybavení.

Prezentace řady exponátů v provozním režimu umožňuje prohlédnout si je, a případně i otestovat na vlastních vzorcích, a najít nejlepší řešení pro daný úkol.

 Na jednom místě je zde možné získat mnoho důležitých informací a různých cenových nabídek produktů od jejich dodavatelů. Usnadníte si tím rozhodnutí týkající se nákupu nového vybavení.

Přidanou hodnotou návštěvy veletrhu je také jeho pestrý a zábavný doprovodný program. Zahrnuje odborné prezentace, soutěže a další aktivity. 

Návštěva veletrhu i jeho doprovodného programu je bezplatná. Vytvořit si můžete registraci a získat tak řadu bonusů navíc.

 

Objevte absolutní novinky představené během veletrhů

Buďte první, kdo je uvidí a otestuje! Vystavovatelé zde uvedou jednu celosvětovou, dvě evropské a 14 českých premiér produktů! 

K návštěvě svých expozic vás pozve 
96 domácích a zahraničních vystavovatelů

Odzkoušejte si vlastní vzorky na nejméně 37 přístrojích v provozním režimu

Poslechněte si zajímavé produktové prezentace

Prohlédněte si exponáty oceněné jako TOP PRODUKT veletrhů LABOREXPO a PROCESEXPO

Nebo vyhrajte v řadě soutěží

5. a 6. června 2024, Výstaviště PVA EXPO PRAHA - Letňany

Vstupné ZDARMA – Zaregistrujte se a dopřejte si řadu bonusů navíc!

Mimo jiné katalog a voucher na občerstvení nebo účast ve slosování o 2 vstupenky na představení Dejvického divadla Elegance molekuly a další dárky od vystavovatelů.

 

Oficiální stránky LaborExpa naleznete po kliknutí zde.

LaborExpo 2024

Nechte si zasílat novinky. Stačí když sem napíšete Váš email.

Používáme cookies, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu a díky analýze provozu webu neustále zlepšovali jeho funkce, výkon a použitelnost.