Certifikát IECEX pro PUE HX5.EX, PM01.EX a IM01.EX

Všechny novinky  >

Vážicí terminál PUE HX5.EX, určený pro provoz v prostředí s nebezpečím výbuchu Ex a doprovodných zařízení (napájecí zdroj PM01.EX, komunikační modul IM01.EX), získal certifikát IECEx.

Jedná se o dobrovolný systém certifikace výrobků určených pro zóny s nebezpečím výbuchu při zachování požadované úrovně bezpečnosti.

Zatímco ATEX je platný pouze v Evropě, IECEX je globální systém, který umožňuje uvedení výrobku do mezinárodního obchodu, bez nutnosti dalších zkoušek.

I když je certifikát IECEx v současné době akceptována pouze v několika zemích, včetně v Austrálie a na Nového Zélandu, jednotlivé protokoly o zkouškách vydané schválenými certifikačními orgány umožňují získání certifikátů schválených na místní úrovni a uvedení výrobku na trh bez nutnosti dalších zkoušek. Výhodou systému IECEx ve vztahu k systému ATEX je snížení výdajů na testování a certifikaci a kratší doba potřebná k výrobě zařízení určeného pro mezinárodní obchod.

Doporučujeme Vám seznámit se s naší nabídkou zařízení určených pro práci v Ex zónách.

Nechte si zasílat novinky. Stačí když sem napíšete Váš email.

Používáme cookies, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu a díky analýze provozu webu neustále zlepšovali jeho funkce, výkon a použitelnost.