Automatická vícepásová dynamická váha DWM H2

Všechny novinky  >

Automatické vážicí zařízení DWM H2 nabízí nejvyšší kvalitu a přesnost vážení. Je určen pro spolupráci s balicími multidopravníkovými stroji, ve kterých jsou hotové výrobky umístěny na linku čítající několik paralelních tratích. Váhy DWM H2 je také možné integrovat do systémů, ve kterých je, vzhledem k požadované výdejnosti, nutné použít obvykle několik automatických dynamických vah.
Váha má několik paralelních dopravníků, umístěných na jedné konstrukci, ovládaných z pozice jednoho obslužného terminálu. Každá trať je nezávislým měřicím systémem, vybaveným vlastním váhovým modulem a elektronikou. Dopravníky váhy jsou umístěny těsně vedle sebe, což usnadňuje odebírání zboží přímo z balicího stroje.

Výdejnost vícedopravníkové váhy: počet paralelních dopravníků x výkon jednoho pásu max. 500ks/min

Software pro vážení umožňuje kontrolovat zboží v souladu s interními požadavky daného příjemce, nebo s příslušným zákonem o kontrole hotově baleného zboží. Pracovní modul "plovoucí limity" byl navržen pro farmaceutické firmy. Zařízení má schválení PZH pro potravinářský průmysl.

Nechte si zasílat novinky. Stačí když sem napíšete Váš email.

Používáme cookies, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu a díky analýze provozu webu neustále zlepšovali jeho funkce, výkon a použitelnost.