Analytická váha AS 210.X2

Všechny novinky  >

RADWAG představuje kompaktní analytické váhy AS 210.X2 PLUS s maximálním máživostí 210 g, odečitatelností d = 0,01 mg a opakovatelností 0,01 mg.

Nový model představuje pokročilou úroveň kompaktních analytických vah řady SYNERGY LAB, která se vyznačuje řadou inovativních designových a systémových řešení zaručujících spolehlivost a přesnost měření a usnadňující každodenní práci se zařízením. Váha má systém SMARTLab zahrnující řadu funkcí, které poskytují podporu a dohled nad procesem měření hmotnosti, prováděným v laboratoři, a snižují riziko chyb způsobených tzv. "Lidským faktorem".

Prostorná vážicí komora a velký otvor dvířek umožňují snadný přístup k vážicí misce a použití laboratorního skla různé velikosti. Díky systému DUAL-CLICK se demontáž a montáž vážicí komory provádí bez použití nástrojů. 5” barevný dotykový panel zajišťuje pohodlný provoz váhy, i při použití laboratorních rukavic. Snadnou obsluhu a intuitivní komunikaci zaručuje široký výběr widgetů, které lze libovolně konfigurovat podle potřeb uživatele.

PRODUKTY


Created by Netsimple (200)

Nechte si zasílat novinky. Stačí když sem napíšete Váš email.